Acasa » Sport

Pagini (127) Prima Inapoi ... 7 8 9 10 11 ... Inainte Ultima
07
MAR
2014
Saptamana 03 - 09 Martie 2014

Programul activitatilor sportive si de tineret

organizate in perioada 03 martie - 09 martie 2014

FOTBAL         

08.03   ora 11,00  Teren „Farul"    FC Farul Constanta - CS FC Clinceni     Liga a II- a /seria I

10.03   ora 18,00  Teren „Farul"    Sageata Navodari - SC.Sporting Vaslui   Liga a I - a

08.03   ora 13,30/15,30  Teren Agigea  CS.Agigea - CS Litoral Corbu    Liga a IV-a /est

08.03   ora 10/12,00  Teren Neptun    AS Aurora 23 August - CS. Unirea Topraisar    Liga a IV-a /est

08.03   ora 10/12,00  Teren Cumpana  AS Victoria Cumpana - Sparta Techirghiol      Liga a IV-a /est 

08.03   ora 10/12,00  Teren ,,CFR"    CFR Constanta -  AS Cogealac     Liga a IV-a /est  

08.03   ora 16/14,00  Teren Eforie Sud   CS Eforie -  AS Vulturii Cazino Constanta    Liga a IV-a /est

08.03   ora 11/13,00  Teren "Cimentul"  Progresul Medgidia - AS Recolta N. Balcescu     Liga a IV-a /vest

08.03   ora 11/13,00  Teren ,,Trust"    CS Axiopolis Sp. Cernavoda - AS Carsium Harsova     Liga a IV-a /vest

08.03   ora 11/13,00  Teren  Murfatlar   Vointa Valu Traian -  CS Perla Murfatlar    Liga a IV-a /vest

08.03   ora 11/13,00  Teren Poarta Alba   AS Stiinta Poarta Alba - CSO Ovidiu       Liga a IV-a /vest

08-09.03  ora 14,00   Teren Friends Aurel Vlaicu C-ta    Cupa Friends / 2014 la fotbal pe teren redus        Open

08.03  ora 12,00  Sala Sporturilor C-ta    Trofeul Telegraf la futsal -editia a XXIII-a    Old-boys                    

          ora 12.00 - jocul 1: CFR C-ta  - FC Tomis 2012 C-ta                                             

          ora 12.45 - jocul 2: Sageata Stejaru - FC C-ta

          ora 13.30 - jocul 3: Sian Image - SNC-Bialex Valea Dacilor                                     

          ora 14.15 - jocul 4: Municipal C-ta - Club 29 C-ta                                                              

09.03  ora 15,00  Sala Sporturilor C-ta   Trofeul Telegraf la futsal -editia a XXIII-a    Old-boys

          ora 15.00: Semifinala I - invingatoare joc 1 - invingatoare joc 2

          ora 15.45: Semifinala 2- invingatoare joc 3 - invingatoare joc 4

08-09.03  ora 10,00   Sala Elena Francu Cumpana     Cupa Prietenia      2014 la fotbal pe teren redus        Open

08-09.03  ora 14,00   Sala de Sport Tuzla    Cupa Old boys / 2014 la fotbal pe teren redus    Old boys

RUGBY

08.03   ora 14,30   Stadion  Mihai Naca C-ta     ROMANIA - BELGIA   CUPA  EUROPEANA A NATIUNILOR

VOLEI

06.03   ora 20,00   Complex Sportiv Tomis C-ta     CVM Tomis C-ta - CSS-1 C-ta     Juniori

08.03   ora 12,00   Complex Sportiv Tomis C-ta     CVM Tomis C-ta - CSU Bacau      Div.A2 (m)                 

BOWLING

08.03    ora 11,00    Centrul de Distractii Like View C-ta      CS Constructorul C-ta - NS Split Bucuresti         Div. A

09.03    ora 11,00    Arena Elcomex Cernavoda       CS Elcomex C-voda - Rivestars Bucuresti    Div. A

09.03    ora 11,00    Centrul de Distractii Like View C-ta  CS Sport-S Palace C-ta - CS Miercurea Ciuc-2   Div. B

HANDBAL

09.03    ora 10,00    Sala Sporturilor     CSS 1 Constanta - GR SC IND nr.1 Ploiesti       JI F

BASCHET

09.03    ora 09,30    Complex Sportiv Tomis C-ta     BC Athletic - U Mobilteco Cluj     U14M

28
FEB
2014
Saptamana 24 Februarie - 02 Martie 2014

Programul activitatilor sportive si de tineret

organizate in perioada 24 februarie - 02 martie 2014

FOTBAL                                                                                                                                                                                                                                                  

01.03  ora 08,30  Sala Sporturilor C-ta   Trofeul Telegraf la futsal -editia a XXIII-a   Old-boys

ora 8.30  meciul 1: Capitol '84 Constanta - CFR Constanta

ora 9.15  meciul 2: FC Tomis 2012 Constanta - Vulturii Cazino Constanta                                                           

ora 10.00 meciul 3: Inter Navodari - Sageata Stejaru                                                                                            

ora 10.45  meciul 4: FC Constanta - Athletic Club 1973                                                                                         

ora 14.00  meciul 5: Sian Image - Intermacedonia-Steaua Marii Constanta 

ora 14.45  meciul 6: SNC-Bialex Valea Dacilor - Cariocas Constanta                                                                    

ora 15.30  meciul 7: Perla Murfatlar - Municipal Constanta                                                                                     

ora 16.15  meciul 8: Club 29 Constanta - FC Royal Constanta

VOLEI

02.03   ora 18,00   Sala Sporturilor C-ta    CVM Tomis C-ta - Paris Volley    CEV Cup /m

03.03   ora 11,00   Complex Sportiv Tomis C-ta    CVM Tomis C-ta - CSM Suceava     Div.A2/m

04.03   ora 17,00   Sala Sporturilor C-ta    CVM Tomis C-ta - CSU Arcada Galati   Cupa Rom /m

05.03   ora 11,00   Sala Sporturilor C-ta    CVM Tomis C-ta - CSU Arcada Galati   Cupa Rom /m

06.03   ora 20,00   Complex Sportiv Tomis C-ta     CVM Tomis C-ta - CSS-1 C-ta    Juniori

BOX

01.03   ora 11,00   Complex Sportiv Tomis C-ta    Sparing CS Farul C-ta - Selectionata Bucuresti   Juniori

SAH

02.03   ora 10,00   Sala Sport Murfatlar    Concurs de sah „SAH MAT LA MURFATLAR"  Open

LUPTE

01-02.03  ora 09,00   Sala Callatis Mangalia   Campionat National Individual si pe echipe - etapa I  Juniori (m+f) la Lupte Libere si Greco-Romane

HANDBAL

28.02 - 02.03 ora 09,00 Sala Sp. Iftimie Ilisei   Campionat National de Handbal - Turneul 6    Juniori II M

28.02  ora 09,00   CS Navodari - CSS Calarasi

          ora 11,00   CSS Medgidia - CSS 1 Constanta

          ora 16,00   ACS Axiopolis Cernavoda -  CS Navodari

          ora 18,00   CSS Calarasi - CSS 1 Constanta

01.03  ora 09,00   CSS 1 Constanta - ACS Axiopolis Cernavoda

          ora 11,00   CSS Medgidia - CSS Calarasi

          ora 16,00   CSS 1 Constanta - CS Navodari

          ora 18,00   Axiopolis Cernavoda    - CSS Medgidia

02.03  ora 09,00   CSS Medgidia - CS Navodari

          ora 11,00   CSS Calarasi - ACS Axiopolis Cernavoda

BASCHET

02.03   ora 13,00   Complex Sportiv Tomis C-ta    BC Athletic - LPS TG JIU    U16M

KARATE

01-02.03  ora 10,30   Sala Sport Eforie   Zona Tara Romaneasca     copii

21
FEB
2014
Saptamana 17 - 23 Februarie 2014

Programul activitatilor sportive si de tineret

organizate in perioada 17 - 23 februarie 2014

 

FOTBAL

22-23.02  ora 14,00  Teren Friends Aurel Vlaicu C-ta   Cupa Friends / 2014 la fotbal pe teren redus   Open

VOLEI

22.02   ora 12,00   Complex Sportiv Tomis C-ta   CS Volei 2004 Tomis C-ta - CSV Alba Blaj   Div.A1/f

23.02   ora 18,00   Complex Sportiv Tomis C-ta   CVM Tomis C-ta - SCMU Craiova   Div.A1/m

23.02   ora 11,00   Sala Axiopolis Cernavoda   CS SLEN 90 Cernavoda - LPS Braila    Cadete

HANDBAL

22.02  ora 11,00   Sala Sporturilor   CSU Neptun Constanta - HC Dnarea Braila     LNF

23.02  ora 13,00   Sala Sporturilor   HCM CONSTANTA - FUCSHE BERLIN/EHF CUP

BASCHET

21-23.02  ora 09,00   Complex Sportiv Tomis C-ta    Campionat National de Baschet - Turneul 5    U15M

ALTE ACTIUNI IN TERITORIU

23.02   ora 12,00   Restaurant Sport C-ta    Adunarea Generala a Asociatiei Judetene de Fotbal C-ta

14
FEB
2014
Saptamana 10 - 17 Februarie 2014

Programul activitatilor sportive si de tineret

organizate in perioada 10 - 17 februarie 2014

FOTBAL

16.02   ora 09,00   Sala Sporturilor C-ta   Trofeul Telegraf la futsal -editia a XXIII-a    Old-boys

           ora 9.00    Tomis-Socep - CS Mihail Kogalniceanu (Gr. B)

           ora 9.45     Victoria Cumpana - Liga Ofiterilor (Gr. C)

           ora 10.30   Obelisc Costinesti - Intersport-Millenium (Gr. D)

           ora 11.15   Sian Image - SNC-Bialex Valea Dacilor (Gr. B)

           ora 12.00   FC Constanta - Portul-Eastern Clean (Gr. A)

           ora 12.45   Cariocas - Perla Murfatlar (Gr. A)

           ora 13.30   FC Royal - Capitol ‘84 (Gr. D)

           ora 14.15   FC Tomis 2012 - Intermacedonia-Steaua Marii (Gr. C)

           ora 15.00   Real - Sageata Stejaru (Gr. D)

           ora 15.45   Club 29 - ACS Oportun Mangalia (Gr. F)

           ora 16.30   Telegraf - Municipal (Gr. E)

           ora 17.15   Dinamo Spada - Macedonia Ovidiu (Gr. C)

           ora 18.00   Inter Navodari - Vul turii Cazino (Gr. F)

           ora 18.45   Store - FC Amicii (Gr. F)

15-16.02   ora 14,00  Teren Friends Aurel Vlaicu C-ta   Cupa Friends / 2014 la fotbal pe teren redus  Open

VOLEI

15.02  ora 14,00   Complex Sportiv Tomis C-ta    CS Volei 2004 Tomis C-ta - CS Rapid Bucuresti    Div.A1/f

16.02  ora 11,00   Sala CSS-1 C-ta     CSS-1 C-ta - CNMV Ploiesti      Juniori

16.02  ora 10,00   Sala Axiopolis Cernavoda    CS SLEN 90 Cernavoda - CSS Donaris Galati Junioare

SAH

11.02  ora 16,15   Sala Sporturilor C-ta     Grand Prix Fianchetto / Reuniunea I     Open

HANDBAL

15.02  ora 12,00   Sala Sporturilor    CSU Neptun Constanta - SCM Craiova   LNF

15.02  ora 17,00   Sala Sporturilor    CSS 1 Constanta - CSS Calarasi    JI M

BASCHET

15.02  ora 15,00    Sala Sporturilor    BC Farul Constanta - BCU Pitesti    LNM

15-16.02 ora 09,00   Complex Sportiv Tomis C-ta    Campionat National de Baschet - Turneul 5     U14M

15.02  ora 09,00    ACS Dan Dacian Bucuresti  - SCM Craiova

          ora 11,00    CSS Buzau - BC Athletic Constanta

          ora 16,00    BC Athletic Constanta - ACS Dan Dacian Bucuresti 

          ora 18,00    SCM Craiova - CSS Buzau                               

16.02  ora 09,00    ACS Dan Dacian Bucuresti  -    CSS Buzau

          ora 11,00    BC Athletic Constanta - SCM Craiova

07
FEB
2014
Saptamana 02 - 09 Februarie 2014

Programul activitatilor sportive si de tineret

organizate in perioada 02 - 09 februarie 2014

HANDBAL

09.02  ora 12,00      Sala Sporturilor     HCM CONSTANTA - HC SPORTA HLOHOVEC/ CUPA EHF

07-09.02  ora 09,00     Sala Axiopolis Cernavoda    Campionat Natinal de handbal -Turneul 5     Junioare III

08.02  ora 12,00      Sala Sport Navodari      CS Navodari - CSS Medgidia       JI M

BASCHET

07-09.02   ora 08,30    Complex Sportiv Tomis C-ta     Campionat National de Baschet - Turneul 5     U15M

VOLEI

08.02.2014  ora 12,00   Complex Sportiv Tomis C-ta  CS Volei 2004 Constanta - Penicilina Iasi   Cadeti   Div(A)

08.02.2014 ora 14,00    Complex Sportiv Tomis C-ta  CVM 2004 Tomis Constanta - Rapid Bucuresti   Div(A)

Pagini (127) Prima Inapoi ... 7 8 9 10 11 ... Inainte Ultima