Acasa » Sport

Pagini (127) Prima Inapoi ... 8 9 10 11 12 ... Inainte Ultima
31
IAN
2014
Saptamana 27 Ianuarie - 02 Februarie 2014

Programul activitatilor sportive si de tineret

organizate in perioada 27 ianuarie - 02 februarie 2014

FOTBAL

01.02   ora 16,00   Sala Sporturilor C-ta   Trofeul Telegraf la futsal -editia a XXIII-a   Old-boys

           ora 16.00: Intersport-Millenium - Capitol ‘84 (Gr. D)                                                                

           ora 16.45: Tomis-Socep - CS Agigea (Gr. B)

           ora 17.30: Club 29 - Vulturii Cazino (Gr. F)

           ora 18.15: Farul Tuzla - Olimpia Apa Canal (Gr. E)

           ora 19.00: CFR - CS Mihail Kogalniceanu (Gr. B)

02.02   ora 10,00   Sala Sporturilor C-ta   Trofeul Telegraf la futsal -editia a XXIII-a    Old-boys

           ora 10.00: FC Tomis 2012 - Dinamo Spada (Gr. C)

           ora 10.45: SNC-Bialex Valea Dacilor - CS Agigea (Gr. B)

           ora 11.30: FC Amicii - ACS Oportun Mangalia (Gr. F)

           ora 12.15: IMN Meconst - Portul-Eastern Clean (Gr. A)

           ora 13.00: Store - Inter Navodari (Gr. F)

           ora 13.45: CFR - Sian Image (Gr. B)

           ora 14.30: FC Constanta - Perla Murfatlar (Gr. A)

           ora 15.15: FC Royal - Sageata Stejaru (Gr. D)

           ora 16.00: Real - Obelisc Costinesti (Gr. D)

           ora 16.45: Intermacedonia-Steaua Marii - Victoria Cumpana (Gr. C)

           ora 17.30: Municipal - Farul Tuzla (Gr. E)

           ora 18.15: Athletic Club 1973 - Olimpia Apa Canal (Gr. E)

           ora 19.00: Macedonia Ovidiu - Liga Ofiterilor (Gr. C)

01-02.02   ora 14,00  Teren Friends Aurel Vlaicu C-ta  Cupa Friends / 2014 la fotbal pe teren redus   Open

VOLEI

01-02.02  ora 10,00   Sala Axiopolis Sport Cernavoda    Campionat National de Minivolei  (f)- turneul IV

02.02   ora 14,00   Complex Sportiv Tomis C-ta   CVM Tomis C-ta - CS Deltacons Tulcea   Juniori

02.02   ora 11,00   Sala CSS-1 C-ta    CSS-1 C-ta - CS SLEN 90 Cernavoda   Junioare

HANDBAL

05.02 ora 17,00   Sala Sporturilor    CSU Neptun Constanta - HC Zalau - reprogramare    LNF

06.02 ora 18,00   Sala Sporturilor    HCM Constanta - Potaissa Turda   LNM

BASCHET

01-02.02  ora 09,00   Complex Sportiv Tomis C-ta   Campionat National de Baschet - Turneul 5     U14M

01.02  ora 09,00   ACS Dan Dacian Bucuresti  - SCM Craiova

          ora 11,00   CSS Buzau - BC Athletic Constanta

          ora 16,00   BC Athletic Constanta - ACS Dan Dacian Bucuresti  

          ora 18,00   SCM Craiova - CSS Buzau                               

02.02  ora 09,00   ACS Dan Dacian Bucuresti  -    CSS Buzau

          ora 11,00   BC Athletic Constanta - SCM Craiova

24
IAN
2014
Saptamana 20 - 26 Ianuarie 2014

Programul activitatilor sportive si de tineret

organizate in perioada 20 - 26 ianuarie 2014

FOTBAL

26.01   ora 08,00   Sala Sporturilor C-ta   Trofeul Telegraf la futsal -editia a XXIII-a    Old-boys

           ora  8.15: Macedonia Ovidiu - Victoria Cumpana (Gr. C)

           ora  9.00: FC Tomis 2012 - Liga Ofiterilor (Gr. C)

           ora 11.00: Telegraf - Farul Tuzla (Gr. E)

           ora 11.45: FC Royal - Intersport-Millenium (Gr. D)

           ora 12.30: Portul-Eastern Clean - Cariocas (Gr. A)

           ora 13.15: Sageata Stejaru - Obelisc Costinesti (Gr. D)

           ora 14.00: Capitol ‘84 - Real (Gr. D)

           ora 14.45: Intermacedonia-Steaua Marii - Dinamo Spada (Gr. C)

25-26.01  ora 14,00   Teren Friends Aurel Vlaicu C-ta  Cupa Friends / 2014 la fotbal pe teren redus    Open

VOLEI

25.01  ora 17,00   Sala Sporturilor C-ta   CVM Tomis C-ta - CS Unirea Dej    Divizia A1 (m)

25.01  ora 12,00   Complex Sportiv Tomis C-ta  CVM tomis C-ta - CS Tricolorul Ploiesti    Divizia A2 (m)

25.01  ora 15,00   Complex Sportiv Tomis C-ta  CS Volei 2004 C-ta - LPS Unic Piatra Neamt   Divizia A1 (f)

26.01  ora 12,00   Complex Sportiv Tomis C-ta  CVM Tomis C-ta - CSS-1 C-ta    Cadeti

29.01  ora 15,00   Complex Sportiv Tomis C-ta  CS Volei 2004 C-ta - CS Dinamo Bucuresti   Divizia A1 (f)

SAH

24.01  ora 10,00   Sc. Gen. 29  Mihai Viteazu C-ta   Cupa Unirii - 24 Ianuarie - 2014" la sah   Elevi       

HANDBAL

25.01 ora 12,00  Sala Sp. Navodari    CS Navodari - LPS Braila     JI M

25.01 ora 11,00  Sala „I. Ilisei"     CSS Medgidia - CSS 1 Constanta    JI M

26.01 ora 18,00  Sala Sporturilor   HCM Constanta - Stiinta Dedeman Bacau   LNM

BASCHET

25.01 ora 14,30  Sala Sporturilor    BC Farul Constanta - BC Timba Timisoara     LNM

17
IAN
2014
Saptamana 13 - 19 Ianuarie 2014

Programul activitatilor sportive si de tineret

organizate in perioada 13 - 19 ianuarie 2014

FOTBAL                                                                                                                                                          

19.01  ora 09,00   Sala Sporturilor C-ta   Trofeul Telegraf la futsal -editia a XXIII-a    Old-boys

          ora 9.00: FC Amicii - Inter Navodari (Gr. F) 

          ora 9.45: Intersport-Millenium - Sageata Stejaru (Gr. D)

          ora 10.30: Dinamo Spada - Victoria Cumpana (Gr. C)

          ora 11.15: Telegraf - Olimpia Apa Canal (Gr. E)

          ora 12.00: Intermacedonia-St. Marii (Gr. C) - Liga Ofiterilor (Gr. C) 

          ora 12.45: Sian Image - CS Agigea (Gr. B)

          ora 13.30: Capitol ‘84 - Obelisc Costinesti (Gr. D)

          ora 14.15: Vulturii Cazino - ACS Oportun Mangalia (Gr. F)

          ora 15.00: FC Royal - Real (Gr. E)

          ora 15.45: CFR - Tomis-Socep (Gr. B)

          ora 16.30: Municipal - Athletic Club 1973 (Gr. E)

          ora 17.15: Cariocas - FC Constanta (Gr. A)

          ora 18.00: Club 29 - Store (Gr. F)

          ora 18.45: IMN Meconst - Perla Murfatlar (Gr. A)

          ora 19.30: Macedonia Ovidiu - Tomis 2012 (Gr. C)

          ora 20.15: SNC-Bialex Valea Dacilor - CS Mihail Kogalniceanu (Gr. B)

18-19.01   ora 14,00   Teren Friends Aurel Vlaicu C-ta   Cupa Friends / 2014 la fotbal pe teren redus   Open

VOLEI

17-18.01   Sala Sporturilor C-ta    Campionat National de Sperante - turneul IV    Sperante (m)

17.01  ora 12,00    CSS Tulcea - CSS Galati

          ora 13,30    CSS-1 C-ta - CVM Tomis C-ta

18.01  ora 09,00    CSS Galati - CVM Tomis C-ta

          ora 10,30    CSS Tulcea - CSS-1 C-ta

          ora 12,00    CSS-1 C-ta - CSS Galati

          ora 13,30    CVM Tomis C-ta - CSS Tulcea

17-18.01  Sala CSS-1 C-ta   Campionat National de Sperante - turneul IV    Sperante (f)

17.01  ora 16,00    CSS Tulcea - CS Axiopolis Sport Cernavoda

          ora 17,30    CSS-1 C-ta - CS Volei 2004 Tomis C-ta

18.01  ora 09,30    CS Axiopolis Sport Cernavoda - CS Volei 2004 Tomis C-ta

          ora 11,00    CSS Tulcea - CSS-1 C-ta

          ora 15,00    CS Volei 2004 Tomis C-ta - CSS Tulcea

          ora 16,30    CSS-1 C-ta - CS Axiopolis Sport Cernavoda

06
IAN
2014
Program antrenamente 2014
Descarca fisier atasat: Sapt.1
Descarca fisier atasat: Sapt.2
Descarca fisier atasat: Sapt.3
Descarca fisier atasat: Sapt.4
Descarca fisier atasat: Sapt.5
Descarca fisier atasat: Sapt.6
Descarca fisier atasat: Sapt.7
Descarca fisier atasat: Sapt.8
Descarca fisier atasat: Sapt.9
Descarca fisier atasat: Sapt.10
Descarca fisier atasat: Sapt.11
Descarca fisier atasat: Sapt.12
Descarca fisier atasat: Sapt.13
Descarca fisier atasat: Sapt.14
Descarca fisier atasat: Sapt.15
Descarca fisier atasat: Sapt.16
Descarca fisier atasat: Sapt.17
Descarca fisier atasat: Sapt.18
Descarca fisier atasat: Sapt.19
Descarca fisier atasat: Sapt.20
Descarca fisier atasat: Sapt.21
Descarca fisier atasat: Sapt.22
Descarca fisier atasat: Sapt.23
Descarca fisier atasat: Sapt.24
Descarca fisier atasat: Sapt.25
Descarca fisier atasat: Sapt.26
Descarca fisier atasat: Sapt.49
Descarca fisier atasat: Sapt.27
Descarca fisier atasat: Sapt.28
Descarca fisier atasat: Sapt.29
Descarca fisier atasat: Sapt.30
Descarca fisier atasat: Sapt.31
Descarca fisier atasat: Sapt.32
Descarca fisier atasat: Sapt.33
Descarca fisier atasat: Sapt.34
Descarca fisier atasat: Sapt.35
Descarca fisier atasat: Sapt.36
Descarca fisier atasat: Sapt.37
Descarca fisier atasat: Sapt.38
Descarca fisier atasat: Sapt.39
Descarca fisier atasat: Sapt.40
Descarca fisier atasat: Sapt.41
Descarca fisier atasat: Sapt.42
Descarca fisier atasat: Sapt.43
Descarca fisier atasat: Sapt.44
Descarca fisier atasat: Sapt.45
Descarca fisier atasat: Sapt.46
Descarca fisier atasat: Sapt.47
Descarca fisier atasat: Sapt.48
Descarca fisier atasat: Sapt.49
Descarca fisier atasat: Sapt.50
20
DEC
2013
Saptamana 16 - 22 Decembrie 2013

Programul activitatilor sportive

organizate in perioada 16 - 22 decembrie 2013

FOTBAL

21-22.12  ora 10,00   Sala Sport Tuzla      Turneu de futsal / 2013       Old-boys

TENIS

21.12  ora 10,00    Arena Tenis Club IDU Mamaia     Cupa „Mos Craciun - 2013"      Copii

BASCHET

21.12  ora 09,00/16,00   Complex Sp.Tomis     Cupa AJ Baschet     U 14 M

21.12  ora 11,00     Sala Callatis Mangalia  Cupa „Mos Craciun soseste"     Copii

18-19.12  ora 19,00    Complex Sp.Tomis   Cupa „Mos Craciun"    Copii

HANDBAL             

20- 22.12 ora 11,30   Sala Sporturilor    Campionat National de Handbal - Turneul III     JIIM

20.12   ora 08,30   Sedinta tehnica

20.12   ora 09,00   CS Navodari - CSS Calarasi

           ora 10,30   CSS Medgidia - CSS 1 Constanta

           ora 15,00   ACS Axiopolis Cernavoda -  CS Navodari

           ora 19,00   CSS Calarasi - CSS 1 Constanta

21.12   ora 09,00   CSS 1 Constanta - ACS Axiopolis Cernavoda

           ora 10,15   CSS Medgidia - CSS Calarasi

           ora 17,30   CSS 1 Constanta - CS Navodari

           ora 16,15   Axiopolis Cernavoda    - CSS Medgidia

22.12   ora 09,00   CSS Medgidia - CS Navodari

           ora 10,30   CSS Calarasi - ACS Axiopolis Cernavoda                    

SPORTUL PENTRU TOTI

15.12  ora 11,00    City Park Mall     City Park Run - editia I      Open

JUDO

20.12   ora 16,00    Liceul cu Program Sportiv " Nicolae Rotaru"   Premiere Sportivi - sectia judo

Pagini (127) Prima Inapoi ... 8 9 10 11 12 ... Inainte Ultima