Acasa » Sport

Pagini (127) Inapoi 1 2 3 4 ... Inainte Ultima
14
NOI
2014
Saptamana 10 - 16 Noiembrie 2014

Programul activitatilor sportive si de tineret

organizate in perioada  10 - 16 noiembrie 2014

FOTBAL

15.11  ora 11,00    Teren Flacara   AFC Sageata Navodari - CS Balotesti      Liga a II-a

15.11  ora 11,00    Teren Farul    CS FC Farul Constanta - ASC Bacau     Liga a II-a

15.11  ora 09/11,00    Teren Agigea    CS Agigea - Avantul Comana      Liga a IV-a

15.11  ora 09/11,00    Teren CFR II    Vulturii Cazino Constanta - CS Eforie      Liga a IV-a

15.11  ora 09/11,00    Teren Portul   Unirea Topraisar - Victoria Cumpana        Liga a IV-a

15.11  ora 09/11,00    Teren Corbu   Litoral Corbu - Victoria Mihai Viteazu        Liga a IV-a 

14.11  ora 12/14,00    Teren Murfatlar   Perla Murfatlar - Stiinta Poarta Alba     Liga a IV-a 

15.11  ora 09/11,00    Teren Kogalniceanu  CS M. Kogalniceanu - Progresul Medgidia     Liga a IV-a 

15.11  ora 09/11,00    Teren Cernavoda  Axiopolis Sport Cernavoda - Gloria Baneasa     Liga a IV-a

13.11  ora 14,00    Teren Valu Traian   Vointa Valu Traian - Viitorul 2 Constanta     Liga a IV-a 

15.11  ora 09/11,00    Teren Ovidiu    CSO Ovidiu - CFR Constanta      Liga a IV-a

VOLEI

15.11  ora 12,00    Complex Sportiv Tomis C-ta    CVM Tomis C-ta - CS Stiinta Bucuresti    Div.A2 (m)  

16.11  ora 11,00    Sala CSS-1 C-ta    CSS-1 C-ta - CVM Tomis C-ta     Juniori

20.11  ora 18,00    Sala Sporturilor C-ta     CVM Tomis C-ta - Dragons Lugano - Italia    Liga Campionilor

HANDBAL

16.11  ora 12,00    Sala Sporturilor     CSU  Neptun Constanta -CSM Ploiesti      LNF

TENIS DE MASA

14-16.11  ora  09,00    Sala LPS Nicolae Rotaru     Cupa Romaniei      Juniori

SPORTUL PENTRU TOTI

14.11 ora 10,00   Complex Sportiv Tomis   "Campioni, Sport, Distractie"      Copii

07
NOI
2014
Saptamana 03 - 09 Noiembrie 2014

Programul activitatilor sportive si de tineret

organizate in perioada  03 - 09 noiembrie 2014

FOTBAL

08.11  ora 11,00    Teren Central      Callatis Mangalia - Viitorul Axintele     Liga a III-a

08.11  ora 12/14,00    Teren Mihai Viteazu   Victoria Mihai Viteazu - CS Agigea     Liga a IV-a

08.11  ora 10/12,00    Teren Comana    Avantul Comana - Vulturii Cazino Constanta    Liga a IV-a

08.11  ora 10/12,00    Teren Eforie    CS Eforie - Unirea Topraisar      Liga a IV-a

08.11  ora 10/12,00    Teren Portul   Portul Constanta - Sparta Techirghiol    Liga a IV-a

08.11  ora 11/13,00    Teren Poarta Alba    Stiinta Poarta Alba - CS M.kogalniceanu    Liga a IV-a 

08.11  ora 11/13,00    Teren Cimentul   Progresul Medgidia - Axiopolis Sport Cernavoda   Liga a IV-a 

08.11  ora 12/14,00    Teren Baneasa    Gloria Baneasa - Vointa Valul lui Traian    Liga a IV-a 

08.11  ora 11,00    Teren CFR    CFR Constanta - Viitorul 2 Constanta     Liga a IV-a 

08.11  ora 12/14,00   Teren Ovidiu    CSO Ovidiu - Dunarea Ostrov      Liga a IV-a

VOLEI

09.11  ora 12,00   Complex Sportiv Tomis C-ta    CVM Tomis C-ta - CSS Tulcea      Cadeti

09.11  ora 12,00   Sala CSS-1 C-ta CSS-1 C-ta - Colegiul Dinicu Golescu C-lung Muscel     Cadeti

SAH

07-09.11  ora 09,00   Sediul CS Fiancetto  C-ta    Cupa "Fiancetto -2014      Open

HANDBAL

12.11   ora 18,45  Sala Sporturilor   HCM  Constanta -CSM Bucuruesti     LNM

02.10   ora 11,00  Sala Sporturilor   CSS 1 Constanta - CSS Calarasi       J1M

BASCHET

08.11  ora 14,30   Complex Sportiv Tomis CSS 1 Constanta - CS Spike  Bucuresti     U14F

09.11  ora 17,00   Complex Sportiv Tomis BC Athletic Constanta - CSA Steaua Bucuresti    U16 M

08.11  ora 12,00   Complex Sportiv Tomis CSS 1 Constanta - CS Spike  Bucuresti     U16 M

09.11  ora 14,00   Complex Sportiv Tomis CSS 1 Constanta - CSS Targoviste     U16 F

SPORTUL PENTRU TOTI

14.11  ora 10,00   Complex Sportiv Tomis   "Campioni, Sport, Distractie"      Copii

24
OCT
2014
Saptamana 20 - 26 Octombrie 2014

Programul activitatilor sportive si de tineret

 organizate in perioada 20 - 26 octombrie 2014

 

FOTBAL

25.10  ora 11,00   Teren Farul     FC. Farul Constanta - CS Balotesti     Liga a II-a

25.10  ora 15,00   Teren Central   Callatis 2012 Mangalia     Liga a III-a

25.10  ora 10/12,00   Teren Corbu    CS Litoral Corbu - CS Agigea    Liga a IV-a

25.10  ora 12/14,00   Teren  Mihai Viteazu - CS. Unirea Topraisar     Liga a IV-a

25.10  ora 10/12,00   Teren Eforie  CS Eforie - Sparta Techirghiol      Liga a IV-a

25.10  ora 10/12,00   Teren  Portul  Portul Constanta - Victoria Cumpana     Liga a IV-a

25.10  ora 13/15,00   Teren  Ostrov   Dunarea Ostrov - CS Perla Murfatlar    Liga a IV-a

25.10  ora 11/13,00   Teren  Ovidiu   CSO - CS M Kogalniceanu    Liga a IV-a

25.10  ora 11/13,00   Teren   Poarta Alba   AS Stiinta Poarta Alba - Vointa Valu Traian   Liga a IV-a

25.10  ora 11,00   Teren  Cimentul   Progresul Medgidia - Viitorul II Constanta     Liga a IV-a

25.10  ora 16,30   Teren  CFR   CFR Constanta - Gloria Baneasa       Liga a IV-a 

VOLEI

26.10  ora 13,00   Complex Sportiv Tomis C-ta    CVM Tomis C-ta - CTM Mihai I Bucuresti    Cadeti

26.10  ora 11,00   Sala CSS-1 C-ta    CSS-1 C-ta - CS Volei 2004 C-ta     Cadete

ARTE MARTIALE CONTACT

26.10  ora 15-22,00  Sala Sporturilor C-ta    Demonstratie de arte martiale      Open

          ora 15-17,00    Demonstratie copii

          ora 17-19,00    Demonstratie juniori

          ora 19-22,00    Demonstratie seniori

HANDBAL

25-26.10  ora 10,00   Sala Murfatlar    Campionat National de Handbal -Turneul I      Juniori III

25.10  ora 10,00    CSS Calarasi - CS Perla Murfatlar         

          ora 11,30    CS Axiopolis Sport Cernavoda - CSS Medgidia                          

          ora 16,00    CSS Calarasi - CSS Medgidia

          ora 17,30    CS Perla Murfatlar - CS Axiopolis Sport Cernavoda

26.10  ora 10,00    CS Axiopolis Sport Cernavoda - CSS Calarasi

          ora 11,30    CSS Medgidia - CS Perla Murfatlar

BASCHET

25.10  ora 10,30    Complex Sportiv Tomis CSS 1 Constanta - BC Athleic Constanta    U16M

CICLISM

26.10  ora 11,00    Piata Ovidiu      History Race       Open

17
OCT
2014
Saptamana 13 - 19 Octombrie 2014

Programul activitatilor sportive si de tineret

organizate in perioada 13 -19 octombrie 2014

FOTBAL

18.10  ora 11,00   Teren Flacara  Sageata Navodari - FC. Farul Constanta     Liga a II-a

18.10  ora 14/16,00   Teren Agigea   CS. Agigea - Portul Constanta     Liga a IV-a

18.10  ora 12/14,00   Teren CFR II     AS Vulturii Cazino Constanta -  CS Litoral Corbu   Liga a IV-a

18.10  ora 10/12,00   Teren  Topraisar  CS. Unirea Topraisar -  Aurora 23 August     Liga a IV-a

18.10  ora 10/12,00   Teren  Comana  Sparta Techirghiol - Avantul Comana     Liga a IV-a

18.10  ora 12/14,00   Teren  Eforie  Victoria Cumpana - CS. Eforie     Liga a IV-a

21.10  ora 14/16,00   Teren  Murfatlar    CS Perla Murfatlar - CFR Constanta     Liga a IV-a

18.10  ora 13/15,00   Teren  Kogalniceanu   CS M Kogalniceanu - Dunarea Ostrov    Liga a IV-a

18.10  ora 11/13,00   Teren   Cernavoda  CS Axiopolis Sp. Cernavoda - CSO Ovidiu   Liga a IV-a

18.10  ora 13,00   Teren  Valu Traian   Vointa Valu Traian - AS Carsium Harsova   Liga a IV-a

17.10  ora 16,30   Teren  Ovidiu    Viitorul II Constanta - AS Stiinta Poarta Alba    Liga a IV-a 

18.10  ora 11/13,00   Teren  Baneasa   Gloria Baneasa -  Progresul Medgidia       Liga a IV-a

VOLEI

18.10  ora 17,00   Sala Sporturilor C-ta    CVM Tomis C-ta - CS Phoenix Simleu Silvaniei    Div.A1 (m)

18.10  ora 12,00   Complex Sportiv Tomis C-ta    CVM Tomis C-ta - CS Stiinta Bacau   Div.A2 (m)

19.10  ora 11,00   Sala CSS-1 C-ta    CSS-1 C-ta - CS Slen 90 Cernavoda   Junioare

HANDBAL

19.10  ora 12,00    Sala Sporturilor    CSU Neptun Constanta - HC Zalau        LNF

17-19.10  ora 09,00   Sala Cernavoda    Campionat National de Handbal -Turneul II     Juniori II

17.10   ora 09,00   HCM Constanta - CSS Medgidia

           ora 10,45    CS Axiopolis Sport Cernavoda - CSS Calarasi                            

           ora 12,00    CSS Constanta - CS Navodari

           ora 16,00    CSS Medgidia -CS Navodari

           ora 17,15    CSS Calarasi - CSS Constanta

           ora 18,30    HCM Constanta - CS Axiopolis Sport Cernavoda

18.10   ora 09,00    CS Axiopolis Sport Cernavoda - CSS Medgidia

           ora  10,15   CSS Constanta - HCM Constanta

           ora 11,30    CS Navodari - CSS Calarasi

           ora 16,00    CSS Medgidia - CSS Calarasi

           ora 17,15    HCM Constanta - CS Navodari

           ora 18,30    CS Axiopolis Sport Cernavoda - CSS Constanta

19.10   ora 09,00    CSS Constanta - CSS Medgidia

           ora 10,15    CS Navodari - CS Axiopolis Sport Cernavoda

           ora 11,30    CSS Calarasi - HCM Constanta      

BASCHET

19.10  ora 11,00    Complex Sportiv Tomis CSS 1 Constanta - ACS Champions Bucuresti    U14F

19.10  ora 13,00    Complex Sportiv Tomis BC Athletic Constanta - BC Spike Bucuresti    U16M

ATLETISM

18.10  ora 10,00    Stadion Farul     Cupa Taomnei - ediția a V-a      Copii

GIMNASTICA AEROBICA

18-19.10  ora 10,00   Casa de Cultura    Campionat Național și Cupa "Farul"      Seniori

RUGBY

18.10  ora 11,00    Stadion Mihai Naca C-ta    Rugby Club Judetean Farul C-ta  - CS Navodari     Cupa Rom.

ARTE MARTIALE DE CONTACT

19.10  ora 10,00   Centrul Comercial "Maritimo" Constanta   Campionatul National de Kung-Fu "Light - Fighting     Sanda"   si   "Erjie - Gun Fight"

SPORTUL PENTRU TOTI

22-24.10  ora 14,00   Sediul Arka si Centrul Tomis III    Cupa Toamnei- sah, darts,rummy    Open

10
OCT
2014
Saptamana 06 - 12 Octombrie 2014

Programul activitatilor sportive si de tineret

organizate in perioada 06 -12 octombrie 2014

FOTBAL

11.10  ora 11,00   Teren Flacara  Sageata Navodari - FC. Voluntari      Liga a II-a

11.10  ora 15,00   Teren Central    Callatis 2012 Mangalia - Metaloglobus Bucuresti   Liga a III-a

11.10  ora 10/12,00   Teren CFR II   AS Vulturii Cazino Constanta - CS. Agigea    Liga a IV-a

11.10  ora 12/14,00   Teren  Topraisar  CS. Unirea Topraisar -  CS Litoral Corbu    Liga a IV-a

11.10  ora 10/12,00   Teren  Techirghiol   Sparta Techirghiol - Victoria M. Viteazu   Liga a IV-a

11.10  ora 10/12,00   Teren  Eforie  CS. Eforie - Portul Constanta     Liga a IV-a

11.10  ora 12/14,00   Teren  Cumpana   Victoria Cumpana - Avantul Comana     Liga a IV-a

11.10  ora 11/13,00   Teren  Kogalniceanu   CS M Kogalniceanu - CS Perla Murfatlar     Liga a IV-a

11.10  ora 12/14,00   Teren   Cernavoda  CS Axiopolis Sp. Cernavoda - Dunarea Ostrov    Liga a IV-a

11.10  ora 10/12,00   Teren  Valu Traian   Vointa Valu Traian - CSO Ovidiu    Liga a IV-a

11.10  ora 13,00   Teren  Ovidiu    Viitorul II Constanta -  AS Carsium Harsova    Liga a IV-a

11.10  ora 11/13,00   Teren  Baneasa   Gloria Baneasa - AS Stiinta Poarta Alba   Liga a IV-a

11.10  ora 11/13,00   Teren Cimentul  Progresul Medgidia - CFR Constanta    Liga a IV-a

VOLEI

08.10  ora 16,00    Sala Sporturilor C-ta     CVM Tomis C-ta - Luk Oil Burgas        Amical

08.10  ora 11,00    Sala Sporturilor C-ta     CVM Tomis C-ta - Luk Oil Burgas        Amical

12.10  ora 11,00    Sala CSS-1 C-ta     CSS-1 C-ta - CVM Tomis C-ta     Cadeti

12.10  ora 12,00    Complex Sportiv Tomis C-ta   CS Volei 20014 Tomis  C-ta - CTF Mihai Viteazu Buc.  Cadete

HANDBAL

12.10  ora 11,00    Sala Sp. "Iftimie Ilisei"    CSS Medgidia - CS Navodari     Juniori I M

BASCHET

11.10  ora 12,00    Complex Sportiv Tomis CSS 1 Constanta - CS Dan Dacian Bucuresti    U14 F

12.10  ora 11,00    Complex Sportiv Tomis CSS 1 Constanta - CS Steaua Exim Bank Bucuresti   U16 M

ALTE ACTIUNI IN TERITORIU

09-30.10     Cantonament Lotul National Atletism  Hotel Sport C-ta

Pagini (127) Inapoi 1 2 3 4 ... Inainte Ultima