Acasa » Sport

Pagini (127) Prima Inapoi ... 111 112 113 114 115 ... Inainte Ultima
07
DEC
2007
05. Saptamana 29 ianuarie - 4 februarie 2007
Directia pentru Sport a Judetului Constanta

Programul activitatilor sportive organizate în perioada 29 ianuarie - 04 februarie 2007

 

FUTSAL

03.02       ora 13:00 Sala Sporturilor       CS Futsal Municipal C-ta - CS Futsal Cluj               Div. A

 

HANDBAL              

02.02       ora 13:00 Sala Hidrotehnica    Examen anual al arbitrilor de handbal                     Proba practica

02.02       ora 14:00 Sala Hidrotehnica    Examen anual al arbitrilor de handbal                     Proba teoretica

03.02       ora 11:00 Sala Sporturilor       CS HCM C-ta - CS UCM Resita                                L.N.M.

03.02       ora 12:00 Sala Hidrotehnica    CSS-1 C-ta - Gr.Sc. 1 Mai Ploiesti                          Junioare I

07-02       ora 17:00 Sala Sport.Medgidia CSM Medgidia - HCM Constanta                            L.N.M.

 

VOLEI

02-04.02                  Sala CSS-1 C-ta      Campionat National -etapa zona                             Juniori

02.02       ora 16:30                                 CFR Bucuresti - CSS-2 Bucuresti

02.02       ora 18:00                                 CSS-1 C-ta - CS Dinamo Bucuresti

03.02       ora 10:30                                 CSS-2 Bucuresti - CS Dinamo Bucuresti

03.02       ora 12:00                                 CFR Bucuresti - CSS-1 C-ta

04.02       ora 10:30                                 CS Dinamo Bucuresti - CFR Bucuresti

04.02       ora 12:00                                 CSS-1 C-ta - CSS-2 Bucuresti

 

FUTSAL

04.01       ora 09:00 Sala Sporturilor       Trofeul „Telegraf" editia a-XVI-a                             Old-Boys

04.01       ora 09:00                                 CS Jandarmii Dobrogea - AS Steaua Marii Techem grupa C

04.01       ora 09:45                                 CS ITC C-ta - AS Recolta Cumpana                        grupa D

04.01       ora 10:30                                 FC Constanta - AS Cosmos                                    grupa B

04.01       ora 11:15                                 CS Perla Murfatlar Basarabi - CS Eforie                 grupa A

04.01       ora 12:00                                 AS Intersport C-ta - Dinamo C-ta                            grupa C

04.01       ora 12:45                                 Elox C-ta - AS Tomis Millenium C-ta                        grupa D

04.01       ora 13:30                                 AS Sageata Stejaru - CS SNC C-ta                        grupa C

04.01       ora 14:15                                 AS Vointa C-ta - CS Frontiera Tomis                      grupa A

04.01       ora 15:00                                 AS Alpha C-ta - AS Julius C-ta                              grupa A

04.01       ora 15:45                                 AS Municipal C-ta - Capitol 84                                grupa D

04.01       ora 16:30                                 CS Portul C-ta - AS Real C-ta                                 grupa B

04.01       ora 17:15                                 Telegraf&TV Neptun - AS Arca ANR                     grupa B

 

Descarca fisier atasat: 05.saptamana 29.ian-04.feb.2007
07
DEC
2007
04. Saptamana 22-28 ianuarie 2007
 

Directia pentru Sport a Judetului Constanta

Programul activitatilor sportive organizate in perioada 22-28 ianuarie 2007

 

HANDBAL

27.01       ora 09:00 Sala LPS C-ta          Olimpiada Nat a Sport Scolar-et. pe municipiu        Sc. Gen.

28.01       ora 09:00 Sala LPS C-ta          Olimpiada Nat a Sport Scolar-et. pe municipiu        Licee

27.01       ora 09:00 Sala Sporturilor       Examen anual al arbitrilor de handbal                     Proba practica

27.01       ora 09:30 Sala Sporturilor       Examen anual al arbitrilor de handbal                     Proba teoretica

               

VOLEI

27.01       ora 16:00 Sala Sporturilor       CS Volei 2004 C-ta - Penicilina Iasi                         Div.A1(f)

27.01       ora 18:30 Sala Sporturilor       CVM Tomis - Steaua Bucuresti                              Div.A1(m)

 

SCRIMA

27.01       ora 09:00 Sala  CS Farul         Campionat National - etapa judet                            Cadeti     

 

TENIS DE MASA

27-28.01  ora 09:30                Compl.Sp. Tomis      Top 12 - individual                                  Seniori

 

SCRABBLE

28.01       ora 10:00 Restaurant Davia Brau Campionat Judetean - etapa locala                   Seniori

 

FUTSAL

28.01       ora 09:00 Sala Sporturilor       Trofeul „Telegraf" editia a-XVI-a                             Old-Boys

28.01       ora 09:00                                 Elox C-ta - AS Recolta Cumpana                            grupa D

28.01       ora 09:45                                 AS Cosmos C-ta - CS Portul C-ta                           grupa B

28.01       ora 10:30                                 CS Jandarmii Dobrogea - CS SNC C-ta                  grupa C

28.01       ora 11:15                                 CS Eforie - AS Julius C-ta                                      grupa A

28.01       ora 12:00                                 AS Intersport C-ta - AS Steaua Marii Techem C-ta grupa C

28.01       ora 12:45                                 CS ITC C-ta - Capitol 84 C-ta                                  grupa D

28.01       ora 13:30                                 Telegraf&TV Neptun - FC Constanta                      grupa B

28.01       ora 14:15                                 AS Real C-ta - AS Arca ANR                                 grupa B

28.01       ora 15:00                                 AS Municipal C-ta - AS Tomis Millenium C-ta          grupa D

28.01       ora 15:45                                 AS Sageata Stejaru - Dinamo C-ta                         grupa C

28.01       ora 16:30                                 AS Alpha C-ta - CS Frontiera Tomis                       grupa A

28.01       ora 17:15                                 AS Vointa C-ta - CS Perla Murfatlar Basarabi        grupa A

                                               

SPORTUL PENTRU TOTI

26.01       ora 10:00 Sala Judo Compl.Sp. Tomis     Concurs Judo al Jandarmeriei                Jandarmi

27.01       ora 10:00 Sala Crucea                            Cupa Sperantelor - handbal fete            Elevi

                               

ALTE ACTIUNI IN TERITORIU

21-30.01  C.O. Navodari          Cantonament de Pregatire Lot National de Rugby- Fete         Senioare

Descarca fisier atasat: 04.saptamana 22-28.ian.2007
07
DEC
2007
03. Saptamana 15-21 ianuarie 2007

Directia pentru Sport a Judetului Constanta

Programul activitatilor sportive organizate in perioada 15-21 ianuarie 2007

 

 

HANDBAL              

20.01       ora 13:15 Sala Sporturilor       CS Tomis C-ta - Rapid Bucuresti                            LNF

21.01       ora 11:00 Sala Sporturilor       ROMANIA - LETONIA                                              CALIFICARE CE 2008

20.01       ora 09:00 Sala LPS C-ta          Olimpiada Nat a Sport Scolar-et. pe municipiu        Sc. Gen.

21.01       ora 09:00 Sala LPS C-ta          Olimpiada Nat a Sport Scolar-et. pe municipiu        Licee

               

VOLEI

20.01       ora 11:30 Sala Telecom           Olimpiada Nat.a Sport.Scolar-et.judet                     Licee(m)

21.01       ora 11:30 Sala Tomis               Olimpiada Nat.a Sport.Scolar-et.municipiu              Licee(f)

 

FUTSAL

21.01       ora 13:30 Sala Sporturilor       Trofeul „Telegraf" editia a-XVI-a                             Old-Boys

21.01       ora 13:30                                 AS Alpha C-ta - CS Vointa C-ta                             grupa A

21.01       ora 14:15                                 AS Municipal C-ta - Elox C-ta                                 grupa D

21.01       ora 15:00                                 CS Eforie - CS Frontiera Tomis C-ta                       grupa A

21.01       ora 15:45                                 CS Real C-ta - AS Cosmos C-ta                             grupa B

21.01       ora 16:30                                 CS ITC C-ta - AS Tomis Millenium C-ta                    grupa D

21.01       ora 17:15                                 Capitol 84 C-ta - AS Recolta Cumpana                   grupa D

21.01       ora 18:00                                 AS Julius C-ta - CS Perla Murfatlar Basarabi         grupa A

21.01       ora 18:45                                 AS Sageata Stejaru - CS Jandarmii Dobrogea C-ta grupa C

21.01       ora 19:30                                 AS Arca ANR - FC Constanta                                grupa B

21.01       ora 20:15                                 Dinamo C-ta - AS Steaua Marii Techem                 grupa C

21.01       ora 21:00                                 AS Intersport C-ta - CS SNC C-ta                           grupa C

21.01       ora 21:45                                 Telegraf-TV Neptun C-ta - CS Portul C-ta              grupa B

                                               

SPORTUL PENTRU TOTI

20.01       ora 10:00 ANMB                      Cupa „24 Ianuarie" - natatie                                    Studenti

20.01       ora 09:00 Sala Lic.Teor.Basarabi            Cupa „Unirii" - fotbal                               Elevi

 

Descarca fisier atasat: 03.saptamana 15-21.ian.2007
07
DEC
2007
02. Saptamana 7-14 ianuarie 2007

Directia pentru Sport a Judetului Constanta

Programul activitatilor sportive organizate in perioada 08-14 ianuarie 2007

 

HANDBAL

14.01       ora 11:00 Sala Sporturilor       ROMÂNIA - GEORGIA                                            Calificare CE 2008

13.01       ora 09:00 Sala LPS C-ta          Olimpiada Nat a Sport Scolar-et. pe municipiu        Sc. Gen.

14.01       ora 09:00 Sala LPS C-ta          Olimpiada Nat a Sport Scolar-et. pe municipiu        Licee

               

FUTSAL

14.01       ora 13:30 Sala Sporturilor       Trofeul „Telegraf" editia a-XVI-a                             Old-Boys

14.01       ora 13:30                                 AS Municipal C-ta - CS ITC C-ta                             grupa D

14.01       ora 14:15                                 AS Sageata Stejaru C-ta - AS Intersport C-ta        grupa C

14.01       ora 15:00                                 FC Constanta - CS Real C-ta                                  grupa B

14.01       ora 15:45                                 AS Vointa C-ta - AS Julius C-ta                             grupa A

14.01       ora 16:30                                 CS Perla Basarabi - CS Frontiera Tomis C-ta         grupa A

14.01       ora 17:15                                 AS Arca ANR  C-ta - CS Portul C-ta                       grupa B

14.01       ora 18:00                                 Elox C-ta - Capitol-84 C-ta                                      grupa D

14.01       ora 18:45                                 AS Alpha C-ta - CS Eforie                                      grupa A

14.01       ora 19:30                                 AS Recolta Cumpana - AS Tomis Milenium C-ta     grupa D

14.01       ora 20:15                                 AS Steaua Marii Techem C-ta - CS SNC C-ta         grupa C

14.01       ora 21:00                                 Dinamo C-ta - CS Jandarmii Dobrogea C-ta            grupa C

14.01       ora 21:45                                 Telegraf-TV Neptun C-ta - AS Cosmos C-ta          grupa B

                                               

SCRABBLE

14.01       ora 10:00                                 Sediu Pompieri ISU  Campionat Judetean Individual - etapa finala

Descarca fisier atasat: 02.saptamana 8-14.ian.2007
07
DEC
2007
01. Saptamana 1-7 ianuarie 2007
Directia pentru Sport a Judetului Constanta

Programul activitatilor sportive organizate în perioada 01-07 ianuarie 2007

 

VOLEI

05.01       ora 16:00 Sala Sporturilor       CVM Tomis C-ta - Volei Club  Varna                      Amical

06.01       ora 10:00 Sala Sporturilor       CVM Tomis C-ta - Volei Club  Varna                      Amical

 

FUTSAL

07.01       ora 10:00 Sala Sporturilor       Trofeul „Telegraf" editia a-VI-a                                Old-Boys

07.01       ora 10:00 Sala Sporturilor       CS Portul C-ta - Fotbal Club C-ta                              gr. B

07.01       ora 10:45 Sala Sporturilor       AS Vointa C-ta - CD Eforie                                       gr. A

07.01       ora 11:30 Sala Sporturilor       AS  Capitol 84 C-ta - AS Tomis Milenium                  gr. D

07.01       ora 12:15 Sala Sporturilor       AS Arca ANR C-ta - AS Cosmos C-ta                      gr. B

07.01       ora 13:00 Sala Sporturilor       CS Jandarmii Dobrogea - AS Intersport C-ta            gr. C

07.01       ora 13:45 Sala Sporturilor       Telegraf-TV Neptun C-ta - CS Real C-ta                   gr. B

07.01       ora 14:30 Sala Sporturilor       Elox C-ta - CS ITC C-ta                                              gr. D

07.01       ora 15:15 Sala Sporturilor       AS Municipal C-ta - AS Recolta Cumpana                 gr. D

07.01       ora 16:00 Sala Sporturilor       AS Alpha C-ta - CS Perla Murfatlar Basarabi            gr. A

07.01       ora 16:45 Sala Sporturilor       Dinamo C-ta - CS SNC C-ta                                        gr. C

07.01       ora 17:30 Sala Sporturilor       AS Julius C-ta - CS Frontiera Tomis C-ta                   gr. A

07.01       ora 18:15 Sala Sporturilor       AS Sageata Stejaru C-ta - AS Steaua Marii Techem gr. C

 

Descarca fisier atasat: 01.saptamana 1-7.ian.2007
Pagini (127) Prima Inapoi ... 111 112 113 114 115 ... Inainte Ultima